یکشنبه دوم آبان 1300
معرفی گروه کامپیوتر و مکاترونیک

بسمه تعالی

معرفي گروه کامپیوتر ( رايانه) و فن آوري اطلاعات

گروه کامپیوتر( رايانه) و فن آوری اطلاعات درسال 1383 تاسيس و آغاز به کارنمود.اين گروه هم اکنون دارای 5 رشته در2 مقطع تحصيلی می باشد. اين رشته ها عبارتند از: مقطع کارشناسی ناپيوسته ( مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپيوتر و مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فن آوری اطلاعات-کاربرد ICT ) مقطع کاردانی ناپيوسته (علمی کاربردی نرم افزار ,و کاردانی پیوسته کامپیوتر-نرم افزار و کاردانی ارتباطات و فن آوری اطلاعات (ICT)
قابل ذکر است
گروه کامپیوتر  با جذب تقریبا 40 دانشجوی  زن و  مرد در رشته کاردانی کامپيوتر- نرم افزار تمام وقت فعاليت خود را درسال 1383 همزمان با تاسیس واحد دانشگاهی آغازنمود. در پی آن گروه با جذب 4 مدرس بورسیه از دانشگاههای معتبر کشور  درسال 1384 در رشته کامپيوتر جذب دانشجو را ارتقا داده پس از آن درسال 1389 رشته کامپيوتر- نرم افزار در مقطع کارشناسی مهندسی تکنولوژی  و ICT را  به رشته های موجود دانشگاه افزود.
همچنين برنامه های توسعه ای گروه کامپیوتر در دانشگاه در حال پی گیری و اجرا می باشد که از آن جمله تلاش برای جذب اساتید مجرب بیشتر در گرایشهای مختلف کامپیوتر و تصویب و تجهیز رشته مقط های متنوع این تخصص می باشد که از آن جمله درمقطع کار شناسی و  کارشناسی ارشد رشته های کامپيوتر - نرم افزار، مکاترونيک ، رشته مهندسی فن آوری اطلاعات شبکه های کامپيوتری و مهندسی کامپيوتر نرم افزار و مهندسی کامپيوتر – سخت افزار و هوش مصنوعی مهندسی کامپيوتر معماری سيستم های کامپيوتری  می باشد.

گروه از بدو تاسیس ضمن حفظ پویایی سعی در بروز آوری امکانات و سیستم ها داشته که از آن جمله 2 مورد سایت تخصصی رشته کامپیوتر با تعداد حدود 100 کامپیوتر PC به روز و نیز امکان اتصال تمام وقت به کامپیوتر را دارد. همچنین با تامین زیر ساخت ارتباطی دانشگاه امکان ارائه خدمات تصال Wireless , mobile  را به شبکه اینترنت به صورت رایگان در فضای دانشگاه فراهم نموده است.

برای دریافت اطلاعات و راهنماییهای مربوط به ارئه پایان نامه لطفا روی همین جمله کلیک نمایید

مديرگروه  فعلی و قبلی

مدیر گروه

نام مديرگروه

فعلی

آقای مهندس محمدیان (از سال 89 تا کنون)

قبلی

  سرکار خانم مهندس دهقان(از سال 88 تا 89)

 


کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد واحد ایلخچی است - 1383-1395
پشتیبانی