جمعه هشتم بهمن 1300
پیام ریاست
به نام ایزد منان


دانشگاه آزاد اسلامی از برکات انقلاب اسلامی است که با نفس قدسی حضرت امام خمینی متبرک گردیده و اینک طلایه دار علم و دانش پروری در سرزمین علم و فرهنگ یعنی ایران است.
به لطف خدا طی سالهای حیات این مجموعه گسترده همواره نگرش و هدفگذاری مسوولین آن از دیرباز بر پایه پیشرفت روز افزون و پیشگامی در تجربیات جدید و نترسیدن از موانع و مشکلات بوده است چنانچه حاصل و نتیجه این نگرش دستاوردهای علمی و پژوهشی بی نظیر دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه های ملی و بین المللی بوده است.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی به عنوان عضوی از خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی از بدو تاسیس  با تلاش و همکاری تمام کارکنان و اساتید خود سعی در ایفای مناسب و فراتر از انتظار نقش دانشگاهی خود داشته است که امروز با استناد به دستاوردهای این واحد که حاصل بیش از یک دهه فعالیت خالصانه اعضای آن بوده است هر ناظر منصفی رای به تحقق این ادعا می دهد .
انتخاب به عنوان واحد نمونه کشوری در جشنواره فرهیختگان سال 94 ، کسب مقام های اول در مسابقات مختلف علمی و پزوهشی همچون مسابقات رباتیک و انتخاب کارکنان شایسته این مجموعه به عنوان نفرات برتر کشوری همچون برترین مسوول آزمایشگاه های دانشگاه آزاد در سال 95 گوشه ای از این دستاوردهاست.
شعار این دانشگاه حرکت تا بی انتهاست و درخواست ما از دانشجویان عزیز این واحد نیز این است که به تواناییهای خود باور داشته باشند و ما را تا قله موفقیت در کنار خود ببینند.
حال که با تلاش و همت و همدلی شرایط علمی و پژوهشی در خور شان دانشگاه فراهم گردیده در راستای فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب و سیاست های عالیه دانشگاه مسیر پیش رو تبدیل دستاوردهای علمی به عمل می باشد و تمام تلاش این مجموعه تحقق این امر و فراهم نمودن بستر مناسب برای پژوهش و تولید علم و تبدیل آن به صنعت و دستاورد سودآور برای این مرز و بوم و این مجموعه است. از تمامی اساتید ، دانشجویان و کارکنان انتظار داریم تا با اعتقاد راسخ به توانایی خود در مسیر تعالی و تحقق این اهداف گام بردارند.
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد واحد ایلخچی است - 1383-1395
پشتیبانی