جمعه هشتم بهمن 1300
تاریخچه تاسیس دانشگاه
تاریخچه تاسیس دانشگاه :
دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی در دیماه سال 1382 با تصویب هیات امناء دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان مرکز آموزشی شروع به فعالیت نمود . در ابتدای راه 2 رشته حسابداری و کامپیوتر در مقاطع کاردانی پذیرای 138 نفر دانشجو از سراسر میهن اسلامی شد و با مساعدت و همکاری شورای شهر 8/2 هکتار از اراضی منطقه پیر آباد ایلخچی را تملک نمود و فعالیت آموزشی خود را در ساختمان مخابرات در ورودی شهر شروع کرد . با افزایش رشته های تحصیلی ، اعضای هیئت علمی ، و تعداد دانشجو در مهرماه سال 86 از درجه مرکز به واحد کوچک ارتقاء پیدا کرد .
و از همان سال نسبت به آماده سازی زمین جهت احداث دانشگاه اقدام گردید و عملیات ساخت مجتمع آموزشی از مهر ماه سال 87 آغاز گردید.


اتوماسیون اداری و آموزشی :
کلیه امور اداری و آموزشی این واحد دانشگاهی توسط نرم افزارهای پیشرفته آموزشی و اداری و مالی انجام می گیرد به نحوی که نرم افزارهای مورد استفاده مطابق با نرم افزار های پیشنهادی و مورد تایید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی میباشد و تمامی موارد مربوط به امور آموزشی دانشگاه مانند ثبت نام ، انتخاب واحد ، حذف و اضافه ، ثبت نمرات و .....به صورت کاملاً مکانیزه انجام می پذیرد ،ضمناً با توجه به وجود سایت اینترنتی دانشگاه  دانشجویان می توانند از کلیه اخبار مربوط به دانشگاه بهره ببرند

کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه آزاد واحد ایلخچی است - 1383-1395
پشتیبانی